GYODER Proptech HUB Girişimcilik Merkezi Başvuruları Devam Ediyor

Ağaoğlu Maslak 1453'te yer alan,YTÜ Startup House & GYODER Proptech HUB Girişimcilik Merkezi'nde yerinizi almak için hemen başvur.

About

Biz Kimiz ?


Teknolojinin değiştirme ve iyileştirme gücüne inanıyoruz.

Proptech Hub olarak, ekiplerimizde hem start-up kültüründen hem de kurumsal şirket kültüründen paylaşlar barındırıyoruz. İş yapış şekillerini değiştirmenin ne kadar zorlu olduğunun bilincindeyiz, mevcudu anlamak ve dönüşümü sağlamak için tüm ekosisteme hakimiz.

Gayrimenkul ve teknoloji sektörlerinin farklı kültürlere sahip olduğunu biliyor, seslerini duyuramayanlar olduğunu kabul ediyoruz. Tüm bu zorlukları, daha iyi çözümleri daha hızlı yaratmak, Türkiye'de ve dünyada daha kapsayıcı, güçlü ve sürdürülebilir topluluklar oluşturmak için bir araya gelme fırsatı olarak görüyoruz

Hakkımızda

Promotion Brochure

PROPTECH GYODER

Download

Etkinlik Takvimi

Programlar


Proptech şirketleri, emlak şirketlerinin,aracıların, site yönetim şirketlerinin, yatırımcıların, kiracıların ve ev sahiplerinin güncel ihtiyaçlarını ve sorunlarını çözmek için geliştirilmiş yazılım çözümleri sunan teknoloji odaklı Emlak piyasası oyuncularıdır.

Proptech Hub, start-upları büyümelerine yardımcı olacak ekosisteme bağlar. Şirketleri, onlara yatırım sağlayabilecek şirketlerle görüştürür ve/veya şirketlerinin ürünlerini kullanabilecek ekosistemdeki müşteriler ile tanıştırır.

Eğer siz de bu ekosistemin bir parçası olmak istiyorsanız, başlangıç formunu doldurarak bu hub'a kolayca katılabilirsiniz!

Startup Formu

Proptech, dünyanın en büyük pazar büyüklüğüne sahip Gayrimenkul dikeyinin teknoloji açılımıdır. Dönüşmekte olan bu dev sektör, büyüklüğü ve hacmi ile en büyük teknoloji fırsatlarını içerisinde barındırıyor.

Bizler Proptech Hub olarak, sektörün bütün oyuncularını ve proptech yatırımcılarını merkezimize katılmaya, gelişen teknolojiler ve gelecek vadeden şirketlerle tanışmaya davet ediyoruz!

Siz de öncü teknolojiler, yeni fikirler, yetenekli ve gelecek vadeden startup’lar hakkında daha fazla bilgi edinmek için yatırımcı formunu doldurarak ekosistemin bir parçası olabilirsiniz.

Yatırımcı Formu

TÜRKİYE’DE PROPTECH


Proptech haritamız, şirketlerin doğru iş ortakları bulabilmelerine yardımcı olabilmek için; kendilerine uygun dikeylere yerleştirilmeleriyle hazırlanmıştır. Eğer haritadaki bir start-up ile ilgili bir yatırımcıysanız, veya merkezin parçası olmayan isteyen bir start-upın bir paydaşıysanız, lütfen bize ulaşın.

VIEWING & IMAGERY

INDOOR NAVIGATION & OCCUPANCY ANALYTICS

CO-WORKING SPACES

LISTING & MARKETPLACES

BUILDING AUTOMATION & IOT

CONSTRUCTION MARKETPLACES

PROPERTY DATA & APPRAISAL

ENERGY MANAGEMENT

STORAGE & LOGISTICS

TECH ENABLED BROKER

TRANSACTION MANAGEMENT

CRM & MARKETING

PROPERTY MANAGEMENT

HOME IMPROVEMENT & MAINTENANCE

RETAIL & INDUSTRIAL UTILIZATION

LENDING TECHNOLOGY

PLANNING & DESIGN

RENTAL LISTING & TENANT SCREENING