About Us

GYODER

GYODER 1999 yılında, Türkiye’deki gayrimenkul yatırım ortaklıklarının (GYO) mevcut ve kurulmakta olan temsilcileri tarafından kurulmuştur

Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu” olarak sektörün tüm alt açılımlarını aynı çatı altında toplayan GYODER, 22 Haziran 2021 tarihinde düzenlenen 21. Olağan Genel Kurul Toplantısında, GYODER’in açılımının genişletilmesine, kimliğinin günümüz çizgisine taşınarak daha çağdaş bir yapıya bürünmesi gerektiğine olan inançla, alanının önde gelen fikir ve uygulama platformu olarak, GYODER’in mevcut algısını koruyarak Derneğin markalaşma sürecini kolaylaştırmak ve algısını güçlendirmek amacıyla ismini Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği olarak değiştirmiştir

About
About

PROPTECH HUB GYODER

Proptech is an innovative real estate approach where technology optimizes the way people research, rent, buy, sell and manage a property.

We know how difficult it is to change the way things are done. We see these challenges as an opportunity to come together to develop better solutions faster and to build more inclusive, strong and sustainable communities in Turkey and around the world.

Our team brings together its ecosystem and experience to organize meetings and events that accelerate technological progress by bringing institutions and investors together with promising startups.